Batai su auliuku RABBORA H/H

139,15 EUR
Su mokesčiais 1-3 d.d.

Batviršis – iš labai tvirtos ir lengvos, tinkleliu padengtos medžiagos. Batai suvarstymi per keturias poras tekstilinio audinio kilpelių ir tris įpresuotas žiedo formos plastikines kilpeles.

Batų dydis
Kiekis
Paskutinė prekė

Batviršis – iš labai tvirtos ir lengvos, tinkleliu padengtos medžiagos. Batai suvarstymi per keturias poras tekstilinio audinio kilpelių ir tris įpresuotas žiedo formos plastikines kilpeles. Batviršio priekis pastiprintas NITRILE ir HellyWear technologijos medžiaga. Pamušalas iš Helly Tech Performance® vandeniui atsparios, tačiau orui laidžios medžiagos, kas maksimaliai apsaugo kojas nuo prakaitavimo.  Vidpadis –  antibakterinis, termiškai suformuotas. Užkulnio sritis abiejose pusėse sutvirtinta odos įsiuvais. Užkulnio pusėje esanti speciali kilpa palengvina avalynės užsidėjimą. Padas pagal HellyWear technologiją iš  EVA medžiagos ir NITRILE, todėl pasižymi labai geromis anti praslydimo savybėmis.  Avalynė pagaminta be metalinių komponentų (Metal Free).

BAOD2-78253j
1 Prekės
2018-10-08

Charakteristikos

Medžiaga
Batviršis – iš labai tvirtos ir lengvos, tinkleliu padengtos medžiagos. Padas pagal HellyWear technologiją iš EVA medžiagos ir NITRILE, todėl pasižymi labai geromis anti praslydimo savybėmis.
Saugumo kategorija
I