PRISTATYMAS

Užsakymus pristatome kurjeriu iki Jūsų namų ar darbovietės durų į bet kurį Lietuvos miestą (miestelį, kaimą). Prekės pristatomos per 1-5 darbo dienas. Pristatymas per „UAB Venipak“ įmonę. Prekes galime išsiųsti darbo dienomis iki 14 val. Pristatymo dieną kurjeris paskambina bei sutaria su Jumis patogų laiką siuntai gauti.

Pristatymas nuo 900 Eur nemokamas! (Pastaba: pristatant į Kuršių Neriją bet kuriuo atveju imamas papildomas 40 Eur mokestis už siuntą).

Perdavę prekes Kurjeriui, informuosime Jus el. Paštu. Prekės Jus pasieks per 24 val.

Prekių pristatymo už Lietuvos ribų kainos ir terminai kiekvienu atveju derinami atskirai.

ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymas atliekant įprastą bankinį pavedimą per internetinę bankininkystę arba bet kuriame banko skyriuje. Duomenis, kuriuos reikės užpildyti atliekant pavedimą, vadybininkas atsiųs el. paštu.

Arba grynais ar kortele mūsų parduotuvėje Mažeikiuose. Naujoji g. 5

PREKES GALITE APŽIŪRĖTI IR ĮSIGYTI MŪSŲ PARDUOTUVĖJE:

Naujoji g. 5, Mažeikiai
Pirmadieniais - Ketvirtadieniais

Darbo laikas: 8:00 iki 17:00

Penktadieniais

Darbo laikas: 8:00 iki 16:00

PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Grąžinsime Jūsų pinigus per 7 darbo dienas

Paprasta prekės-pinigų grąžinimo procedūra

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.  

Apatiniai drabužiai, kojinės, akiniai, apsauginiai ekranai skirti apsaugoti akims ir ausų kamštukai nekeičiami ir nepriimami pagal „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių“ 18 punktą.