UAB „MiDATEKSAS“ įmonė  įkurta 1998m. Tai - daugiametė patirtis ir kvalifikuoti darbuotojai.

Pagrindinė bendrovės veikla -  didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo rūbais ir avalyne, bei darbo saugos priemonėmis. Darbo rūbų siuvimas.

Mūsų įmonė  teikia platų asortimentą aukštos kokybės darbo drabužių ir darbo saugos priemonių. Mūsų elektroninėje prekyboje rasite visko, ko reikia saugios darbo aplinkos kūrimui

Sėkmingai dirbame Baltijos šalių rinkoje, vykdome didmeninę ir mažmeninę prekybą. Siūlome tik novatoriškas, patogias, kokybiškas, Europos reikalavimus atitinkančias darbo saugos priemones.

Glaudžiai bendradarbiaujame su Europos ir Azijos partneriais, ieškodami naujų medžiagų ir dizaino sprendimų. Tiesiogiai importuodami gaminius galime pasiūlyti geriausią kokybės ir kainos santykį.

 

 

Darbo rūbų siuvimas.  Nuolatos atsižvelgdami į naujoves, kryptingai tobuliname procesus: kuriame, projektuojame, modeliuojame ir siuvame įvairios paskirties darbo rūbus. Mūsų siuvykloje siuvamos prekės skirtos tiek kvalifikuotam darbui, tiek darbui namų ūkiuose ar kasdieniniam naudojimui.

 Suteikiame galimybes greitai, lanksčiai ir kokybiškai įgyvendinti visus Jūsų įmonės lūkesčius.

Ant darbo ir reklaminių drabužių dedame logotipus - užrašus termoplėvele, šilkografijos ir siuvinėjimo būdu.

Mūsų darbuotojai, turintys ne tik teorinės bet ir praktinės patirties, gali patarti, rekomenduoti geriausią variantą, pasirenkant darbų saugos priemones.

 

 

Mūsų kompanijos su partneriais sukurti ir rytų Europoje gerai žinomi prekiniai ženklai yra rewelly, G-SAFETY, Monte ir cannygo.

Mūsų įmonė taip pat yra oficialus atstovas Lietuvoje: MASCOTHelly Hansen Workwear, Guide, Zekler, Protekt, L.Brador, Portwest ir kitų prekinių ženklų.

 

Mūsų užduotis – padėti rūpintis darbuotojų sauga, todėl tiekiame tik gaminamas pagal naujausias technologijas ir visus saugumo reikalavimus darbo saugos priemones. O siūloma prekių ir paslaugų patraukli kaina puikiai dera su jų aukšta kokybe, tai padeda optimaliai spręsti mūsų klientų problemas.

Visos priemonės atitinka Europos Bendrijos Direktyvos 89/686/EEC ir EN standartų reikalavimus bei turi CE ženklą.