• Nauja

Kelnės Hi-Vis LEEDS Mascot

67,64 EUR
Su mokesčiais

Kelnių priekio kiekvienam šone yra po talpią priekinę kišenę. Dešinėje pusėje prie diržo kilpos yra D-formos žiedas, pritaikytas raktams. Tai pat dešinėje pusėje yra tūrinė įrankinė kišenė.

Spalva
Dydžiai
Kiekis

Gaminio audinyje yra 65% poliesterio, kuris sutvirtina audinį, skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti, padidintas atsparumas UV, taip prailgindamas gaminio vartojimo laiką. Šio audinio sudėtis ir struktūra suteikia galimybę išlaikyti gaminio savybes iki 75 skalbimų namų sąlygomis arba 50 pramoninių skalbimų. Medžiaga apdirbta Teflon®, kas lemia gaminio atsparumą nešvarumams ir taip užtikrina gerą matomumą. Ergonomiška kelnių konstrukcija yra sukurta taip, kad atkartotų natūralius žmogaus judesius.

Kelnių priekio kiekvienam šone yra po talpią priekinę kišenę. Dešinėje pusėje prie diržo kilpos yra D-formos žiedas, pritaikytas raktams. Tai pat dešinėje pusėje yra tūrinė įrankinė kišenė. Kairiam šone šlaunų srityje yra spaude reguliuojama kilpa ir talpi kišenė su atvartu užsegamu dviem spaudėmis. Atvartas turi atšvaitinę detalę. Tai pat yra speciali kišenė telefonui, užsegama magneto pagalba. Nugaros pusėje dvi talpios kišenės užsegamos spaudėmis. Šių kišenių atvartai turi atšvaitines detales. Gaminio ilgaamžiškumą lemia audinio vidinės sujungimo vietos, kurios yra trisiūlės. Antkelių kišenės yra iš CORDURA audinio, kas užtikrina maksimalų atsparumą trinčiai.  Antkelių įstatymas suformuotas iš viršaus ir apsaugotas velcro juosta užsegamu atvartu, kad nesirinktų purvas. Antkelių kišenėje yra trys velcro juostų stabilizatoriai mažinantys antkelio paslankumą. Klešnių srityje eina po dvi horizontalias 7 cm pločio ir vertikalias 3 cm šviesą atspindinčias juostas. Kelnes yra galimybė prailginti - klešnių apačioje vidinėje pusėje ištraukiant raudoną siūlą.

KEDP-LEEDpg
100 Prekės
2018-10-08

Charakteristikos

Medžiaga
65% poliesteris ir 35% medvilnė
Standartai
EN ISO 20471 Class I
Tankis
290g/m2
Pynimas
TWILL