• Nauja

Kelnės LERIDA Mascot

83,16 EUR
Su mokesčiais

Kelnių priekio kiekvienam šone yra po talpią priekinę kišenę, o dešinėje pusėje ir papildoma maža kišenėlė užsegama velcro užsegimu. Dešinėje pusėje prie diržo kilpos yra D-formos žiedas, pritaikytas raktams.

Spalva
Dydžiai
Kiekis

Gaminio audinyje yra 65% poliesterio, kuris sutvirtina audinį, skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti, padidintas atsparumas UV, taip prailgindamas gaminio vartojimo laiką. Canvas tipo audinys yra ypač atsparus trinčiai ir pasižymi geru oro pralaidumu. Gaminio audinio visos sujungimo vietos yra sutvirtintos įtvirčiais. Ergonomiška kelnių konstrukcija yra sukurta taip, kad atkartotų natūralius žmogaus judesius.

Kelnių priekio kiekvienam šone yra po talpią priekinę kišenę, o dešinėje pusėje ir papildoma maža kišenėlė užsegama velcro užsegimu. Dešinėje pusėje prie diržo kilpos yra D-formos žiedas, pritaikytas raktams. Tai pat dešinėje pusėje yra tūrinė įrankinė kišenė. Kairiam šone šlaunų srityje yra spaude reguliuojama kilpa plaktukui ir talpi tūrinė trijų dalių kišenė su atvartu užsegamu dviem velcro užsegimais. Nugaros pusėje dvi talpios kišenės užsegamos dvigubais velcro užsegimais. Gaminio ilgaamžiškumą lemia vidinės kelnių audinio sujungimo vietos, kurios yra trisiūlės. Antkelių kišenės yra iš Kevlar ® audinio, kas užtikrina maksimalų atsparumą trinčiai.  Antkelių įstatymas suformuotas iš viršaus ir apsaugotas atvartu, kad nesirinktų purvas. Antkelių kišenėje yra trys velcro juostų stabilizatoriai mažinantys antkelio paslankumą. Kelių srityje, nugaros pusėje yra įsiūta atšvaitiniai elementai, kas pagerina darbuotojo matomumą.

KEDP-LERI
100 Prekės
2018-10-08

Charakteristikos

Medžiaga
65% poliesteris 35% medvilnė
Tankis
310g/m2
Pynimas
Canvas