• Nauja

Šortai juodi COTTON KJCOT REWELLY

42,11 EUR
Su mokesčiais 1-3 d.d.

Gaminio sudėtis (100% medvilnė) leidžia maksimaliai jausti komfortą ir nestabdo kūno kvėpavimo. Audinio specialus apdirbimas skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti.

Spalva
Dydžiai
Kiekis
Sandėlyje

Gaminio sudėtis (100% medvilnė) leidžia maksimaliai jausti komfortą ir nestabdo kūno kvėpavimo. Audinio specialus apdirbimas skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti. 

Gaminio ilgaamžiškumą lemia audinio šoninės ir vidinės sujungimo vietos, kurios yra trisiūlės. Gaminio visos sujungimo vietos yra sutvirtintos įtvirčiais. Šortai yra užsegami spaude per kilputę ir metaliniu užtrauktuku. Juosmens srityje plačios kilpos diržui. Šortų priekyje yra dvi atviros pridėtinės kišenės. Virš jų – prisiūtos papildomos „kabančios“  kišenės. Šortų priekyje esančios pakabinamos kišenės turi galimybę būti paslėptos šortų kišenėse. Kairėje  pusėje pakabinama kišenė susideda iš dviejų atvirų skyrių, o dešinės pusės pakabinama kišenė – iš keturių atvirų skyrių, papildomai  prisiūtos  juostos yra skirtos pagal būtinybę prisitvirtinti įrankius, po kišene paslėptas D formos žiedasTies kaire šlaunimi esanti kišenė susideda iš  keturių dalių. Dviejų dalių atvartai fiksuojami velcro užsegimais – įvairioms smulkmenoms, mobiliajam telefonui ir kišenėlė ID (darbuotojo pažymėjimui). Dvi atviros dalys skirtos rašymo priemonėms. Didžiosios kišenės viduje, kuri užfiksuota velcro užsegimu yra papildoma atvira kišenė. Nugaros pusėje dvi talpios atviros kišenės. Ties dešine šlaunimi šone yra įrankinė ir prailginta kišenė su papildomomis kilpomis – ilgesniems neaštriems įrankiams susidėti bei papildoma kilpa įrankiams. Tarpukojis suformuotas su papildoma audinio detale, kas suteikia didesnį komfortą dėvint šiuos šortus. Šortų vidinėje pusėje yra vartotojo ID kortelė (atspari skalbimui), kurioje lengvai žymekliu galima pažymėti įmonės pavadinimą, vartotojo vardą ir pavardę.

KEVM-KJCOT
10 Prekės

Charakteristikos

Medžiaga
100% medvilnė
Įpakavimas
1/15
Tankis
370 g/m2
Pynimas
Twill

Jums taip pat gali patikti