• Nauja

KELNĖS SERVICE STRETCH REWELLY

56,49 EUR
Su mokesčiais 1-3 d.d.

Šiuolaikinio ir sportinio dizaino kelnės pagamintos iš 260g/m² 4-pusio STRETCH audinio, atstumiančio vandenį, kvėpuojančio ir greitai džiūstančio.

Spalva
Dydžiai
Kiekis
Sandėlyje

Šiuolaikinio ir sportinio dizaino kelnės pagamintos iš 260g/m² 4-pusio STRETCH audinio, atstumiančio vandenį, kvėpuojančio ir greitai džiūstančio.

Užsegamos spaude per kilputę ir YKK užtrauktuku. Elastingas juosmuo, paaukštintas nugaros srityje su novatoriška ištraukiama pločio reguliavimo sistema. Ties juosmeniu priekyje iš abiejų šonų yra prisiūti užtrauktukai papildomu kišenių tvirtinimui. Kelnių priekyje yra dvi talpios atviros kišenės, o dešinė dar turi papildomą kišenę užsegamą užtrauktuku. Kairėje pusėje žemiau yra kilpa įrankiams ir uždara tūrinė kišenė iš CORDURA® audinio su viduje esančia papildoma atvira kišene ir iš dešinės pusės užtrauktuku užsegama vidine kišene. Tai pat šioje kišenėje yra paslėptas ID kortelės dėklas, kurį galima ištraukti į išorę. Dešiniam šone ties šlaunimi yra dviguba tūrinė įrankinė kišenė iš CORDURA® audinio. Nugaros pusėje dvi talpios kišenės. Kairė atvira, o dešinė užsegama su Velcro užsegimais. Kelnių išorės priekyje ir nugaros pusėje eina horizontalūs atšvaitiniai elementai. Kelnių klešnių nugaros apačios sustiprintos CORDURA® audiniu.

Gaminio sudėtis (90% nailonas, 10% elastanas) iš naujausios kartos 4-pusio STRETCH audinio garantuoja judesių laisvę, leidžia maksimaliai jausti komfortą ir nestabdo kūno kvėpavimo. Audinio specialus apdirbimas skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti. Tos gaminio vietos, kurioms reikalingas maksimalus atsparumas yra iš CORDURA® audinio, o audinių sujungimo vietos persiūtos trisiūle. Ergonomiška kelnių konstrukcija yra sukurta taip, kad atkartotų natūralius žmogaus judesius.

KEDP-SERV
10 Prekės

Charakteristikos

Medžiaga
90% nailonas, 10% elastanas
Įpakavimas
1/10
Tankis
260g/m²
Dydis
42-66