• Nauja

Kelnės Rewelly Ecoline

26,85 EUR
Su mokesčiais 1-3 d.d.

Gaminys EcoLine yra iš perdirbto poliesterio 65%, medvilnės 32%, elastano 3%. Tai atsparus trinčiai ir plyšimui audinys, pasižymintis labai geru oro pralaidumu, todėl komfortiškai galėsite jaustis tiek vasaros tiek žiemos laikotarpiu. Audinio specialus apdirbimas suteikia gaminiui lengvumo bei minkštumo, pai pat neleidžia jam skalbiant trauktis ir blukti.

Spalva
Dydžiai
Kiekis
Sandėlyje

Gaminys EcoLine yra iš perdirbto poliesterio 65%, medvilnės 32%, elastano 3%. Tai atsparus trinčiai ir plyšimui audinys, pasižymintis labai geru oro pralaidumu, todėl komfortiškai galėsite jaustis tiek vasaros tiek žiemos laikotarpiu. Audinio specialus apdirbimas suteikia gaminiui lengvumo bei minkštumo, pai pat neleidžia  jam skalbiant trauktis ir blukti. 
Kelnės yra užsegamos spaude per kilputę, juosmens srityje yra papidomos kilpos diržui. Kelnės turi prailgintą nugarą, kas suteikia komforto ir nevaržo judesių. Kelnių šonuose esančios kišenės užsegamos velcro užsegimu. Kairėje pusėje yra papildoma kišenė telefonui užsegama velcro užsegimu. Kelnių dešinėje pusėje yra kilpos, skirtos įrankiams kabinti. Dešinėjė nugaros pusėje yra kišenė su velcro užsegimu. Antkelių įstatymas suformuotas iš apačios, kas užtikrina maksimalią apsaugą purvo patekimui į vidų, yra sustiprinti specialiu OXFORD 600D audiniu. Kelnių priekyje ir nugaroje yra segmentinės 5cm pločio juostos. Gaminio ilgaamžiškumą lemia audinio šoninės ir vidinės sujungimo vietos, kurios yra trisiūlės. Kelnes galima prailginti 5 cm - klešnių apačioje ištraukiant tik vieną siūlą. Žalios detalės gaminiui suteikia inovatyvumo.

KEDP-ECO
50 Prekės

Charakteristikos

Medžiaga
65% Perdirbtas poliesteris, 32% Medvilnė, 3% Elastanas
Įpakavimas
1/10
Tankis
265 g/m2

Jums taip pat gali patikti