Puskombinezonis Hi-Vis GOSFORD Mascot

71,47 EUR
Su mokesčiais 1-3 d.d.

Gaminio audinyje yra 80% poliesterio, kuris sutvirtina audinį, skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti, padidintas atsparumas UV, taip prailgindamas gaminio vartojimo laiką.

Spalva
Dydžiai
Kiekis
Sandėlyje

Gaminio audinyje yra 80% poliesterio, kuris sutvirtina audinį, skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti, padidintas atsparumas UV, taip prailgindamas gaminio vartojimo laiką. Šio audinio sudėtis ir struktūra suteikia galimybę išlaikyti gaminio savybes iki 50 skalbimų.

Puskombinezonio krūtinės kišenė užsegama aukštos kokybės spaudėmis. Yra pieštukinė. Puskombinezonio juosmens šonuose dydžio reguliavimas yra koreguojamas spaudžių ir sagų pagalba. Kiekvienam šone yra po talpią kišenę. Dešiniam šone yra įrankinė kišenė. Kairiam šone šlaunų srityje yra talpi kišenė užsegama dviem spaudėmis. Nugaros pusėje dvi talpios kišenės. Gaminio ilgaamžiškumą lemia audinio šoninės ir vidinės sujungimo vietos, kurios yra trisiūlės.Tamsios spalvos medžiaga panaudota tose vietose, kur dažniausiai yra susitepama. Antkelių kišenės yra iš 100% Canvas poliesterio, kas užtikrina maksimalų atsparumą trinčiai.  Antkelių įstatymas suformuotas iš apačios, kas užtikrina maksimalią apsaugą purvo patekimui į vidų. Antkelių kišenėje yra trys velcro juostų stabilizatoriai mažinantys antkelio paslankumą. Klešnių srityje eina po dvi 7 cm pločio šviesą atspindinčios juostos.

PUDP-GOSFgm
300 Prekės
2018-10-08

Charakteristikos

Medžiaga
80% poliesteris ir 20% medvilnė
Standartai
EN ISO 20471 Class II
Tankis
285g/m2
Pynimas
TWILL