• Išpardavimas!

Pusbačiai TRACKFINDER 992 H/H

72,59 EUR
Su mokesčiais 1-3 d.d.

Batviršis – iš labai tvirtos, bet lengvos ir vandeniui nepralaidžios medžiagos. Batai suvarstymi per tris poras tekstilinio audinio kilpelių ir dvi poras įpresuotų  žiedo formos kilpelių. 

Batų dydis
Kiekis
Sandėlyje

Batviršis – iš labai tvirtos, bet lengvos ir vandeniui nepralaidžios medžiagos. Batai suvarstymi per tris poras tekstilinio audinio kilpelių ir dvi poras įpresuotų  žiedo formos kilpelių.  Batviršio priekis pastiprintas HellyWear technologijos medžiaga. Avalynės išorinėje pusėje raidės H/H ir užkulnio srityje esančios detalės yra atšvaitinės. Pamušalas iš Helly Tech Performance® vandeniui atsparios, tačiau orui laidžios medžiagos, kas maksimaliai apsaugo kojas nuo prakaitavimo.  Vidpadis –  antibakterinis, termiškai suformuotas. Užkulnio sritis abiejose pusėse sutvirtinta, kas padeda stabiliai išlaikyti koją net ir einant ypač nelygiu pagrindu. Užkulnio pusėje esanti speciali kilpa palengvina avalynės užsidėjimą. Padas pagal HellyWear  ir HellyGrip technologijas iš  EVA medžiagos ir TPU, todėl pasižymi labai geromis anti praslydimo savybėmis.

BAOD1-78204o
200 Prekės
2018-10-08

Charakteristikos

Medžiaga
Batviršis – iš labai tvirtos, bet lengvos ir vandeniui nepralaidžios medžiagos. Padas pagal HellyWear ir HellyGrip technologijas iš EVA medžiagos ir TPU, todėl pasižymi labai geromis anti praslydimo savybėmis.
Saugumo kategorija
I