• Nauja

Akiniai apsauginiai tamsūs i-5 UVEX 9183281

8,78 EUR
Su mokesčiais 1-3 d.d.

Spyruoklinis rėmelis be metalinių detalių, minkštos reguliuojamos kojelės neslystančiu paviršiumi, garantuoja patogumą bet kokiai galvos formai, paminkštinta ir lanksti nosies zona, su papildoma anga patogiam respiratorių naudojimui, suteikia maksimalų komfortą dėvėtojui.

Kiekis
Sandėlyje

Spyruoklinis rėmelis be metalinių detalių, minkštos reguliuojamos kojelės neslystančiu paviršiumi, garantuoja patogumą bet kokiai galvos formai, paminkštinta ir lanksti nosies zona, su papildoma anga patogiam respiratorių naudojimui, suteikia maksimalų komfortą dėvėtojui. Linzė iš PC su plačiu matymo lauku, pridengia antakius ir skruostus, optimali šoninė akių apsauga be linzės lūžio, aukštas linzių atsparumas braižymui. Puiki apsauga nuo smūgių, optinio ir cheminio poveikio, mechaninis patvarumas: žymejimas F (žemos energijos smūgiai, 45m/s). Optinė klasė: 1. 100% apsauga nuo UV spindulių.

Linzė pilka supravision exellence: antistatinė, užtikrinanti linzės neaprasojimą iš vidaus (16 sek.), o iš išorės – atsparumą braižymui ir chemikalams. 

Dėka naujo „NanoClean“ išorinio linzės paviršiaus padengimo, nuo jo lengvai nusivalo vandens ar tepalų pagrindo teršalai.

Akiniai sertifikuoti EN166, EN172 ženklinti CE.

AKDK-9183281
1000 Prekės

Charakteristikos

Standartai
EN 166, EN 172
Saugumo kategorija
W 166 FT CE — 5-2.5 W 1 FTKN CE