Apraišas apsauginis P-70 PROTEKT

76,04 EUR
Su mokesčiais

Kūno saugos diržas profesionaliam vartojimui ir apsaugai nuo kritimo iš aukščio iš poliamidinės ir elastinės juostos ir plačiu juosmeniniu diržu su  krūtinės, dviem juosmens ir šlaunų srityse esančiais užsegimais, greito užsidėjimo funkcija ir su trim tvirtinimo taškais.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA (EN)

Dydis diržams
Kiekis

Kūno saugos diržas profesionaliam vartojimui ir apsaugai nuo kritimo iš aukščio iš poliamidinės ir elastinės juostos ir plačiu juosmeniniu diržu su  krūtinės, dviem juosmens ir šlaunų srityse esančiais užsegimais, greito užsidėjimo funkcija ir su trim tvirtinimo taškais:

a) nugaros srityje esančia D-formos tvirtinimo sagtimi

b) krūtinės srityje esančia D-formos tvirtinimo sagtimi

c) krūtinės srityje esančia  automatinio užsegimo AZ017T tvirtinimo sagtimi

D-formos tvirtinimo sagtys  ir darbo padėties fiksavimo kilpos juosmens šonuose iš aliuminio. AZ017T automatinio užsegimo tvirtinimo sagtis iš plieno. Šlaunų srityje esantys paminkštinimai nespaudžia atliekant darbus kabant. Kūno saugos diržo reguliavimo vietos  yra  nugaros,krūtinės, juosmens  ir šlaunų srityse. Jungiamosios-reguliuojamosios metalines sagtys suteikia galimybę paprastai ir greitai užsidėti diržą ir reguliuoti jo ilgį pagal vartotojo figūrą. Keturios mažos ir keturios didelės  kilpos nugarinėje dalyje - skirtos pakabinti dėklus su įrankiais.

XXL dydis yra užsakomasis!

DIDA-P70
200 Prekės
2018-10-08

Charakteristikos

Medžiaga
Diržas iš poliamidinės ir elastinės juostos.
Standartai
EN361, EN358.