PIRŠTINĖS APLIETOS NITRILO MIKROPUTOMIS ELITE MAXIFLEX

5,60 EUR
Su mokesčiais 1-3 d.d.

Ypatingai plonos (0,75 mm.), lengvos ir idealiai prie rankos priglundančios MaxiFlex® Elite pirštinės pasižymi išskirtiniu pralaidumu orui bei labai geromis mechaninio atsparumo savybėmis.

         

4   1   2   1        

Pirštinių dydis
Kiekis
Sandėlyje

Ypatingai plonos (0,75 mm.), lengvos ir idealiai prie rankos priglundančios MaxiFlex® Elite pirštinės pasižymi išskirtiniu pralaidumu orui bei labai geromis mechaninio atsparumo savybėmis.

MaxiFlex® Elite - skirtos darbui sausoje aplinkoje.

AirTech® technologija: 360 laipsnių pralaidumas orui - patentuotas nitrilo mikroputos apliejimas padaro pirštinę absoliučiai "kvėpuojančia" ir šiuo aspektu neturinčią analogų rinkoje.

ErgoTech® technologija: 25% plonesnės nei daugelis analogiškų produktų rinkoje, tačiau pasižyminčios geresnėmis mechaninio atsparumo savybėmis (3 kartus mechaniškai atsparesnės nei nitrilo putos pirštinės; 2,25 karto mechaniškai atsparesnės nei PU aplietos pirštinės; 2 kartus mechaniškai atsparesnės nei kitos analogiškos kopijos); tobulas pirštinių prigludimas prie rankos ir pirštų leidžia lengvai suimti net ir pačius smulkiausius daiktus; nitrilo mikroputos apliejimas neprasiskverbia pro pirštinės medžiagą, dėl to rankos oda liečiasi tik su švelniu audinio paviršiumi (nedirginama oda).

GripTech® technologija: optimalus sukibimas su įvairiais paviršiais patentuoto nitrilo mikroputos apliejimo dėka.

DuraTech® technologija: MaxiFlex® Elite pasižymi stulbinančiomis mechaninio atsparumo savybėmis – atlaiko net 5000 trinties ciklų per milimetrą! Tai prilygsta tradicinėms nitrilo putos pirštinėms, kurios yra net 30% storesnės.

Sanitized®: pirštinės neįgauna nemalonaus prakaito ar kitokio kvapo, net ir po ilgo naudojimo dėl Sanitized® higieninės funkcijos. Sanitized® veikia kaip integruotas dezodorantas, kuris ilgą laiką neleidžia atsirasti nemaloniems kvapams.

MaxiFlex® Elite pirštines galima skalbti iki 6 kartų.

   

PRDA-34274H
100 Prekės

Charakteristikos

Medžiaga
Nailonas aplietas nitrilo mikroputomis.
Įpakavimas
12/144
Standartai
CE EN388: 4121