PIRŠTINĖS APLIETOS NITRILO MIKROPUTOMIS DRY MAXIFLEX

5,59 EUR
Su mokesčiais 1-3 d.d.

Itin plonos ir idealiai prie rankos priglundančios MaxiFlex® Dry pirštinės pasižymi ypač geromis skysčių nepralaidumo bei mechaninio atsparumo savybėmis.

         

4   1   2   1     

Pirštinių dydis
Kiekis
Sandėlyje

Itin plonos ir idealiai prie rankos priglundančios MaxiFlex® Dry pirštinės pasižymi ypač geromis skysčių nepralaidumo bei mechaninio atsparumo savybėmis.

LiquiTech® technologija: padidintas nepralaidumas skysčiam naudojantis LIQUItech® technologija.

ErgoTech® technologija: 25% plonesnės nei daugelis analogiškų produktų rinkoje, tačiau pasižyminčios geresnėmis mechaninio atsparumo savybėmis (3 kartus mechaniškai atsparesnės nei nitrilo putos pirštinės; 2,25 karto mechaniškai atsparesnės nei PU aplietos pirštinės; 2 kartus mechaniškai atsparesnės nei kitos analogiškos kopijos); tobulas pirštinių prigludimas prie rankos ir pirštų leidžia lengvai suimti net ir pačius smulkiausius daiktus; nitrilo mikroputos apliejimas neprasiskverbia pro pirštinės medžiagą, dėl to rankos oda liečiasi tik su švelniu audinio paviršiumi (nedirginama oda).

GripTech® technologija: optimalus sukibimas su įvairiais paviršiais patentuoto nitrilo mikroputos apliejimo dėka.

Sanitized®: pirštinės neįgauna nemalonaus prakaito ar kitokio kvapo, net ir po ilgo naudojimo dėl Sanitized® higieninės funkcijos. Sanitized® veikia kaip integruotas dezodorantas, kuris ilgą laiką neleidžia atsirasti nemaloniems kvapams.

MaxiFlex® Dry pirštines galima skalbti iki 3 kartų.

   

PR-56425
100 Prekės

Charakteristikos

Medžiaga
Nailonas aplietas nitrilo mikroputomis.
Įpakavimas
12/72
Standartai
CE EN388: 4121