ŠVARKAS GERO MATOMUMO EASYGO CANNYGO

52,36 EUR
Su mokesčiais 1-3 d.d.

Švarkas pagamintas iš aukštos kokybės, tvirto 310g poliesterio/medvilnės audinio. Gaminio sudėtyje yra 65% poliesterio, kuris sutvirtina audinį, skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti, padidintas atsparumas UV, taip prailgindamas gaminio vartojimo laiką.

Spalva
Dydžiai
Kiekis
Sandėlyje

Švarkas pagamintas iš aukštos kokybės, tvirto 310g poliesterio/medvilnės audinio. Gaminio sudėtyje yra 65% poliesterio, kuris sutvirtina audinį, skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti, padidintas atsparumas UV, taip prailgindamas gaminio vartojimo laiką. Ryškus fluorescencinis audinys kombinuotas su atspindinčiomis juostomis skirtas didesniam matomumui, blogo apšvietimo sąlygomis. Audiniai atitinka naujausius ES standartus - EN ISO 20471 3 klasę.

Švarkas su paaukštinta apykakle užsegamas kokybišku YKK užtrauktuku paslėptu po atvartu, kuris pritvirtinamas velcro užsegimais 2-jose  vietose, o viršuje bei apačioje ir papildoma metaline spaude. Užtrauktukas su smakro apsauga. Krūtinės srityje išorės abiejose pusėse užtrauktukais užsegamos ir papildomai atvartais dengtos dvi talpios kišenės. Abiejose kišenėse yra ID kortelei skirtos D-žiedo formos plastikinės kilpos. Švarko juosmens srityje dvi talpios šoninės kišenės. Juosmuo reguliuojamas papildomomis metalinėmis spaudėmis. Per švarko pečius, juosmenį ir apačią eina aukštos kokybės 70 mm atšvaitinė juosta. Per rankovės apačią eina dvi lygiagrečios 70 mm atšvaitinės juostos. Nugaros srityje eina papildoma atšvaitinė juostelė. Švarko vidinėje juosmens dalyje abiejose pusėse yra po talpią atvirą kišenę, o dešinėje pusėje - papildoma kišenė telefonui. Rankogaliai užsegami metalinėmis spaudėmis. Tamsios spalvos medžiaga panaudota tose vietose, kur dažniausiai yra susitepama.

SVDP-ESG
10 Prekės

Charakteristikos

Medžiaga
65% poliesteris, 35% medvilnė.
Įpakavimas
1/10
Standartai
EN ISO 20471:III
Tankis
310 g/m2
Pynimas
CANVAS