Kelnės juodos/geltonos HI-VIS pašiltintos SMARTGO CANNYGO

56,57 EUR
Su mokesčiais 1-3 d.d.

Gaminys iš OXFORD 600D audinio, kuris yra atsparus drėgmei, trinčiai, nekeičia savo savybių esant minusinei temperatūrai. Speciali audinio membrana nepraleidžia drėgmės, tuo pačiu nemažindama oro pralaidumo iš vidaus.

                

Spalva
Dydis
Kiekis
Sandėlyje

Gaminys iš OXFORD 600D audinio, kuris yra atsparus drėgmei, trinčiai, nekeičia savo savybių esant minusinei temperatūrai. Speciali audinio membrana nepraleidžia drėgmės, tuo pačiu nemažindama oro pralaidumo iš vidaus. Audinio sudėtis neleidžia jam trauktis ir blukti, padidintas atsparumas UV, taip prailgindamas gaminio tarnavimo laiką.

Gero matomumo sinteponu pašiltintos kelnės. Užsegamos dengtu užtrauktuku. Dešinėje pusėje yra talpi tūrinė išorinė kišenė. Klubų srityje yra dvi atviros talpios kišenės. Kairės pusės šone žemiau yra kišenė susidedanti iš keturių skyrių ir kilpa skirta įrankiams. Dvi nusegamos kabančios kišenės priekyje. Kelnių nugaros pusėje – įtvirtinta tekstilinė guma, kuri leis vartotojui dėvint drabužį visada jaustis komfortiškai. Nugaros pusėje ties juosmeniu yra dydį reguliuojanti dengta elastinė juosta. Petnešos kartu su nugarine dalimi gali būti nuimamos. Kairėje pusėje viena atvira kišenė, o dešinėje dengta su atvartu tvirtinamu Velcro juosta. Klešnių apačios išorinėje pusėje yra reguliuojamos užtrauktuku, paslėptu po atvartu tvirtinamu Velcro juosta 2-juose taškuose. Pamušalas yra iš 100% poliesterio, ženklinto firminiais „CannyGo“ logotipais. Per kelnių klešnes eina dvi lygiagrečios aukštos kokybės 60 mm atšvaitinės juostos. Klešnių nugaros pusėje ir ant kišenių atvartų yra papildomi atšvaitiniai elementai. Klešnių apačios ir labiausiai sutepamos vietos yra iš tamsaus audinio.

KEZP-SMG
100 Prekės

Charakteristikos

Medžiaga
100% poliesteris, OXFORD 600D
Įpakavimas
1/10
Standartai
EN ISO 20471:1, EN 343:3/2, EN 342:3