• Nauja

Kelnės su kab. kišenėmis ADVANCED STRETCH Mascot

111,36 EUR
Su mokesčiais

Gaminio sudėtis (93% nailonas, 7% elastanas) iš naujausios kartos 4-pusio STRECH audinio garantuoja judesių laisvę, leidžia maksimaliai jausti komfortą ir nestabdo kūno kvėpavimo.

Spalva
Dydžiai
Kiekis

Gaminio sudėtis (93% nailonas, 7% elastanas) iš naujausios kartos 4-pusio STRECH audinio garantuoja judesių laisvę, leidžia maksimaliai jausti komfortą ir nestabdo kūno kvėpavimo. Audinio specialus apdirbimas skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti. Tos gaminio vietos, kurioms reikalingas maksimalus atsparumas yra iš 100% 219g/m2 CORDURA, Kevlar® ir Dyneema® audinio, o sujungimo vietos susitiprintos spaudėmis. Ergonomiška kelnių konstrukcija yra sukurta taip, kad atkartotų natūralius žmogaus judesius.

Šiuolaikiško ir sportinio dizaino kelnės su pakabinamom kišenėmis yra užsegamos spaude per kilputę ir užtrauktuku. Kelnės pagamintos iš 250g/m2 4-pusio STRECH audinio, turinčio papildomą apsaugą vandeniui. Viršutinė kelnių dalis suformuota iš sustiprinto audinio. Pakabinamos kišenės yra kombinuotos su CORDURA audiniu, užtrauktuko pagalba gali būti nusegamos. Kairės pusės pakabinama kišenė sudaryta iš dviejų skyrių, o dešinės pusės pakabinama kišenė – iš keturių. Ant kišenių prisiūtos papildomos juostos yra skirtos pagal būtinybę prisitvirtinti įrankius. Kelnių priekyje yra dvi talpios šoninės kišenės. Kairėje pusėje žemiau yra dvi uždaros kišenės: viena vidinė užsegama horizontaliu užtrauktuku, kita tūrinė su Velcro užsegimu skirta telefonui. Tai pat yra vieta ID kortelei. Dešiniam šone ties šlaunimi yra spaudė ir dviguba tūrinė įrankinė kišenė iš CORDURA® audinio. Ant kišenių prisiūtos papildomos juostos yra skirtos pagal būtinybę prisitvirtinti įrankius.Nugaros pusėje dvi talpios atviros tūrinės kišenės. Antkelių kišenės yra iš Kevlar® audinio, kuris užtikrina ypač maksimalų atsparumą trinčiai. Antkelių įstatymas suformuotas iš kelnių vidinio šono ir yra fiksuojama Velcro užsegimais bei papildomai užtrauktuku. Tuo pačiu užtrauktukas atlieka ir vėdinimo funkciją. Kelnių išoriniuose šonuose eina atšvaitiniai elementai. Tarpukojis yra sutvirtintas dvisiūle. Kelnių klešnių apačios 2/3 sustiprina  CORDURA®  audinys. Spaudžių pagalba klešnių apačios turi galimybę susisiaurinti. Kontrastinės siūlės ir spalvingi elementai kelnėms suteikia sportinio stiliaus ir inovatyvumo.

KEM17031
100 Prekės
2018-10-08

Charakteristikos

Medžiaga
93% nailonas, 7% elastanas
Tankis
250 g/m²