Pirštinės aplietos nitrilo mikroputomis Ultimate Ad-Adapt MaxiFlex

4,77 EUR
Su mokesčiais 1-3 d.d.

Itin plonos ir idealiai prie rankos priglundančios MaxiFlex® Ultimate patobulintos, naudojamos naujos AD-APT vėsinimo technologijos, pirštinės pasižymi išskirtiniu pralaidumu orui bei ypač geromis mechaninio atsparumo savybėmis.

Pirštinių dydis
Kiekis
Sandėlyje

Itin plonos ir idealiai prie rankos priglundančios MaxiFlex® Ultimate patobulintos, naudojamos naujos AD-APT vėsinimo technologijos, pirštinės pasižymi išskirtiniu pralaidumu orui bei ypač geromis mechaninio atsparumo savybėmis, yra dermatologiškai patikrintos ir išskalbtos pirminiu skalbimu prieš pakuojant, siekiant užtikrinti “Švarių, tiesiai iš pakuotės” pirštinių pojūtį.

ATG deklaruoja, kad šis produktas atitinka:

EN ISO 21420: 2020,

EN 388:2016 + A1:2018  4131A

Dydžiai 5 dydis (XXS) - 12 dydis (XXXL)

Apliejimas: NBG (Nitrilo Butadieno Guma) delno storis 1,00mm

Medžiaga: Nailonas, Spandeksas ( be silikono)

 Pirštinės turi (Touchscreen)

AirTech® technologija: 360 laipsnių pralaidumas orui – patentuotos nitrilo mikroputos apliejimas padaro pirštinę absoliučiai “kvėpuojančia” ir šiuo aspektu neturinčią analogų rinkoje.

AD-APT

Išlaikykite karštas rankas vėsias, sausas ir produktyvias AD-APT® technologija suaktyvinama judant rankomis ir padidėjusia temperatūra pirštinėje, išskiriant natūralų vėsinančią medžiagą, kuri išlaiko rankas sausas ir vėsina. Jis sukurtas taip, kad tarnautų visą pirštinės naudojimo laiką ir gali būti skalbiamas.

 

ErgoTech® technologija: 25% plonesnės nei daugelis analogiškų produktų rinkoje, tačiau pasižyminčios geresnėmis mechaninio atsparumo savybėmis (3 kartus mechaniškai atsparesnės nei nitrilo putos pirštinės; 2,25 karto mechaniškai atsparesnės nei PU aplietos pirštinės; 2 kartus mechaniškai atsparesnės nei kitos analogiškos kopijos); tobulas pirštinių prigludimas prie rankos ir pirštų leidžia lengvai suimti net ir pačius smulkiausius daiktus; nitrilo mikroputos apliejimas neprasiskverbia pro pirštinės medžiagą, dėl to rankos oda liečiasi tik su švelniu audinio paviršiumi (nedirginama oda).

GripTech® technologija: optimalus sukibimas su įvairiais paviršiais patentuoto nitrilo mikroputos apliejimo dėka.

DuraTech® technologija: MaxiFlex® Ultimate pasižymi stulbinančiomis mechaninio atsparumo savybėmis – atlaiko net 18000 trinties ciklų per milimetrą! Tai daugiau nei dvigubai geresnis atsparumas trinčiai lyginant su bet kuriomis kitomis pirštinėmis, priskiriamomis šiai klasei.

Sanitized®: pirštinės neįgauna nemalonaus prakaito ar kitokio kvapo, net ir po ilgo naudojimo dėl Sanitized® higieninės funkcijos. Sanitized® veikia kaip integruotas dezodorantas, kuris ilgą laiką neleidžia atsirasti nemaloniems kvapams.

MaxiFlex® Ultimate su AD-APT 42-874 pirštines galima skalbti iki 6 kartų.

 

PRDA-42874
100 Prekės

Charakteristikos

Medžiaga
Nailonas, Spandeksas (be silikono)
Standartai
EN ISO 21420:2020, EN 388:2016 + A1:2018 4131A
Dydis
5-12